Wellis

Home /

FAQ

Co powinniśmy rozważyć przed zakupem

Lokalizację, niemal każdy ogród, patio lub nawet loft może być idealnym miejscem na basen spa. Dobrze planując można z łatwością znaleźć właściwą przestrzeń do instalacji minibasenu jacuzzi, który doda splendoru i stanie się centralnym punktem przyszłych spotkań rodzinnych i imprez. Minibasen może być zainstalowany również wewnątrz pomieszczenia.

Najważniejsze elementy, które trzeba wziąć pod uwagę planując wewnętrzną lokalizację minibasenu to możliwość przejścia przez drzwi, wytrzymałość stropu/podłoża oraz zapewnienie komfortowej wentylacji dla pokoju kąpielowego. Wypełniony wodą minibasen dla 3 osób waży ok. 1200 kg. Obecnie ponad 90% to lokalizacje zewnętrzne. Pomożemy zaprojektować przestrzeń kąpielową Państwa marzeń.

Wbrew pozorom najprzyjemniejsze działanie minibasenu można zaznać w skrajnych warunkach atmosferycznych… np. zimą w otoczeniu śniegu oraz temperaturze powierza nawet do -15 stopni. Daje to tak niezapomniane przeżycia, doznania i atrakcje, że po powrocie do domu zapragniecie Państwo ponownie jak najszybciej wrócić ….do Fregaty i naszego mini SPA.