Wellis

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem węgierkiej marki wanien spa firmy Wellis.
Służymy radą i doświadczeniem w doborze odpowiedniej wanny typu jacuzzi.

Firma KESKE powstała w 2007 roku, początkowo z potrzeby realizacji marzenia o posiadaniu własnej firmy. Jak każda praca wykonywana z pasją, przyniosła ona szybkie efekty w postaci pierwszych sukcesów, dzięki czemu 3 kierunki naszej działalności otrzymały wsparcie ze strony największych liderów w dziedzinie techniki basenowej, produkcji saun oraz wanien SPA typu jacuzzi.

Choć siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim to działamy na terenie całego kraju.

Jako producent saun, głównym kierunkiem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo saun na wymiar i zamówienie klienta. Wysłuchując Państwa oczekiwań jesteśmy w stanie przede wszystkim doradzić, podpowiedzieć i zaprojektować jak najbardziej funkcjonalną saunę suchą, saunę mokrą czy saunę infrared.

Wykonujemy sauny domowe (sauny do domu) na wymiar i życzenie klienta jak również sauny ogrodowe, balie ogrodowe.

O WELLIS

Od założenia spółki w 2003 roku produkty WELLIS cieszą się nieustannie rosnącą popularnością w całej Europie. Jest to dane zwiększającą się liczba ludzi, którzy chcą żyć zdrowym stylem życia i zwiększają popyt na wysoko jakościowe wyposażenie wellness do domu lub do ogrodu.

Może zaskoczy Was fakt, że renomowane serie produktowe wanien SPA i ogrodowych wanien SPA są produkowane na Węgrzech, czyli w Europie. Już na samym początku swej działalności w obszarze bezpośredniego importu/eksportu spółka WELLIS szybko sobie uświadomiła wzrastający popyt użytkowników na wysoko jakościowe produkty, które im aktualni dostawcy nie mogli zawsze zaoferować.

CZYTAJ WIĘCEJ